چیت CSGO

یکی از بازی‌های رایانه‌ای بسیار پرطرفدار که در میان گیمرها محبوبیت بسیار زیادی دارد و در سراسر جهان قابل دسترس است، بازی Counter Strike: Global Offensive است که به صورت مخفف CSGO نامیده می‌شود. این بازی رایانه‌ای در نسخه‌های زیادی منتشر شده و طرفداران بسیار زیادی برای خود پیدا کرده است. بازی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو نیز مانند سایر بازی‌های پرطرفدار و محبوب دارای برنامه‌های مولتی چیت می‌باشد که کاربر و بازیکن با استفاده از آن‌ها می‌تواند بازی حرفه‌ای‌تری داشته باشد و مراحل بیشتری از گیم را بازی کند. برای آشنایی بیشتر با بازی CSGO و خصوصیات و ویژگی‌های مهم آن و همچین برای آشنایی با موارد چیت CSGO در این مقاله با ما همراه باشید.

معرفی بازی CSGO

بازی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو از جمله بازی‌های رایانه‌ای تیراندازی تاکتیکیِ اول شخص است که توسط کمپانی وَلو و شرکت راش تیم طراحی و توسعه داده شده است. با انتشار این بازی، تحول بسیار عظیمی در دنیای بازی‌های رایانه‌ای با سبک شوتر اول شخص ایجاد شد. نسخه‌های بسیار زیادی از این بازی تاکنون منتشر شده  که هریک از آن‌ها نسبت به نسخه قبلی خود، پیشرفت‌های زیادی داشته است. اولین نسخه بازی کانتر استرایک در سال 1999 توسط شرکت ولو (Valve) منتشر شد. در حال حاضر کانتر استرایک 1.6، کانتر استرایک کاندیشن زیرو، کانتر استرایک سورس و کانتر استرایک گلوبال آفنسیو از جمله نسخه‌های منتشر شده از این گیم هستند. کانتر استرایک گلوبال آفنسیو CSGO یک بازی چند نفره تیراندازی است که بازیکن به صورت اول شخص آن را بازی می‌کند. این بازی قابل نصب بر روی ویندوز، سیستم عامل اپل، ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 می‌باشد و اخیراً نیز نسخه موبایلی آن منتشر شده و لازم به ذکر است که نسخه موبایلی این گیم توسط شرکت ولو انتشار نیافته است.

نسخه کانتر استرایک گوبال آفنسیو در سال 2012 به بازار عرضه شد و توانست نظر بسیاری از گیمرهای حرفه‌ای را به خود جلب کند. در این بازی دو گروه از بازیکنان تروریست و ضدتروریست یا کاننتر تروریست به جنگ و تیراندازی با یکدیگر می‌پردازند و بازیکنان باید تلاش کنند تا با جمع‌آوری امتیازات بالاتر، اسلحه‌ها و ویژگی‌های مخصوصی به دست آورده و توسط آن‌ها دشمنان خود را کشته و از بین ببرند. چنانچه بازیکنان در این بازی کشته شوند باید تا آخر بازی صبر کنند تا دوباره بتوانند مرحله موردنظر را از اول شروع کنند.

نحوه بازی CSGO

شروع بازی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو به گونه‌ای است که در آن بازیکن در منطقه مخصوص قرار گرفته و آماده شروع بازی است. بازیکن در این بازی می‌تواند هریک از شخصیت‌های موردنظر خود را انتخاب کند و هریک از اسلحه‌های موردنیاز خود را برگزیند و با آن بجنگد. کانتر استرایک به دلیل داشتن گرافیک خوب توانسته بازیکنان و گیمرهای بسیار زیادی را مجذوب خود کند. بازیکنان در این بازی باید تمامی مهارت‌های خود را تقویت کرده و سعی کنند توسط تروریست‌ها و دشمنان کشته نشوند و در عین حال نیز با کشتن هریک از دشمنان خود امتیازاتی کسب کنند تا با امتیازات کسب شده، اسلحه‌های گران قیمت‌تری به دست آورند. در ادامه مطلب به حالات مختلف از این گیم می‌پردازیم.

حالت‌های مختلف بازی CSGO

مدل بازی csgo

حالت کژوال یا کلاسیک بازی

در این حالت از بازی، تمامی مراحل به صورت کلاسیک پیش می‌رود و در آن دشمنان با کار گذاشتن بمب‌هایی در نقاط مخصوص سعی می‌کنند تا طرف مقابل را از بین ببرند و در مقابل نیز گروه ضد تروریست سعی می‌کند تا مانع از انفجار بمب شود. در حالت کژوال، دو تیم ده نفره به جدال با یکدیگر می‌پردازند و چنانچه بازیکنی قصد ادامه بازی را نداشته باشد، می‌تواند از بازی بیرون آید. امتیازات جمع شده در این بازی کمتر از امتیازات جمع شده در حالت‌های دیگر بازی است.

حالت کامپتیتیو بازی

این حالت از بازی پرطرفدارترین حالت بازی است که دارای رنک‌بندی می‌باشد و بسیاری از گیمرها نیز ترجیح می‌دهند، در این حالت بازی کنند. در حالت کامپتیتیو دو گروه پنج نفره مقابل هم قرار می‌گیرند و تلاش می‌کنند با بهترین عملکرد خود به مراحل بعدی رفته و امتیازات خود را بیشتر کنند. بازی‌ها در حالت کامپتیتیو در 30 راند انجام می‌گیرد و هریک از بازیکنان که بتواند 16 راند ابتدایی را سپری کند، جزو برندگان بازی محسوب می‌شود. در این حالت از بازی، بازیکن نمی‌تواند در هر زمان دلخواهی از بازی خارج شود و در صورت خارج شدن از بازی به مدت 2 دقیقه بن خواهد شد.

حالت گروگان‌گیری

حالت گروگان‌گیری ممکن است در هر مرحله از حالت‌های کژوال یا کامپتتیو اتفاق بیفتد که در صورت اتفاق افتادن این مرحله، تروریست‌ها سعی می‌کنند گروگان‌های خود را حفظ کنند و در مقابل، کانتر تروریست‌ها نیز وظیفه دارند تا گروگان‌ها را آزاد کنند. برخی از نقشه‌ها مانند مپ‌هایAgency ،Assault ،Italy ، Militia و Office از این حالت پشتیبانی می‌کنند.

حالت دونفره (Wingman)

این حالت برای کسانی مناسب است که قصد دارند مدت زمان کوتاهی مثلا به مدت یک ساعت این گیم را بازی کرده و با یکی از دوستان یا گروه کوچک‌تری کانتر بازی کنند. در این حالت، دو گروه دو نفره در مقابل هم قرار می‌گیرند و مانند حالت کامپتیتیو بازی می‌کنند. نقشه مورد استفاده در این حالت مقداری با نقشه‌های دیگر فرق داشته و مقداری کوچک‌تر از حالت‌های دیگر است.

حالت War Games

این حالت از بازی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو در سه نوع مختلف Demolition، Arms Race و Flying Scoutsman انجام می‌گیرد که هر یک از این حالت‌ها با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند و بازیکنان می‌توانند با استفاده از سلاح‌های مختلفی این حالات از بازی را انجام دهند.

Mission

در این حالت از بازی کانتر، بازیکنان در ایونت‌های خاصی بازی می‌کنند و می‌توانند ماموریت‌هایی نیز داشته باشند.

مواردی مانند Deathmatch و Danger Zone نیز سبکی مانند بتل رویال دارند که در آن بازیکنان باید سعی کنند تا دشمنان بیشتری را بکشند و از بین ببرند. در واقع هرچه تعداد بازیکنان بیشتری توسط شما در این حالت از بازی کشته شوند، شما موفق به کسب امتیازات بیشتری خواهید بود.

سلاح‌های مورد استفاده در بازی CSGO

csgo

He Granade

یکی از سلاح‌های بسیار مرسوم در بازی کانتر استرایک است که به شکل کپسول کوچکی بوده و با مواد محترقه پر شده است. بازیکنان با پرتاب کردن این سلاح در نقطه‌ای مشخص می‌توانند باعث انفجار در آن منطقه شوند. چنانچه دشمن این نارنجک را به سوی شما پرتاب کند، شما می‌توانید با مخفی شدن پشت یک مانع  یا دیوار از آسیب‌های آن در امان بمانید. قبل از استفاده از این سلاح بهتر است مپ و نقشه بازی موردنظر را کاملاً بررسی کرده و نقاطی را هدف قرار دهید که دشمنان بیشتری در آن وجود دارند.

Flashbang

سلاح دیگری است که شما می‌توانید در بازی کانتر از آن استفاده کنید. این سلاح، کپسول کوچکی است که با براده‌های فلزاتی مانند آلومینیوم، منیزیوم و سایر براده‌های فلزی پر شده و پس از انفجار، نور بسیار بزرگی از خود ساطع می‌کند که باعث می‌شود دشمن برای لحظاتی بینایی خود را از دست دهد. استفاده از Flashbang در مناطق بسیار کوچک می‌تواند بسیار موثر باشد.

Smoke grenade

این سلاح نیز کپسول کوچکی است که از کلسیم کلراید و لاکتوز پر شده و در هنگام انفجار، دود بسیار زیادی منتشر می‌کند. این سلاح را می‌توان برای گمراه کردن دشمن و یا عبور از منطقه‌ای بسیار خطرناک استفاده و از آسیب‌های احتمالی جلوگیری کرد.

Incendiary Grenade وMolotov

این سلاح‌ها از جمله سلاح‌های بسیار مهم در CSGO می‌باشند و Molotovها برای تروریست‌ها و Incendiary Grenade مخصوص کانتر تروریست‌ها هستند. این موارد، سلاح‌هایی بسیار تاثیرگذار و قوی هستند که می‌توانند اثری چندین برابر بیشتر از اثر سلاح‌های قبلی داشته باشند. بنابراین بازیکنان باید در استفاده از آن‌ها بسیار دقت کنند و تنها در مواقعی که راه چاره دیگری ندارند، از این نارنجک‌ها بهره ببرند.

چیت CSGO

دانلود چیت csgo

همان ‌طور که قبلاً نیز گفتیم، بازی CSGO یکی از بازی‌های بسیار پرطرفدار است که طرفداران زیادی از سراسر جهان دارد. با توجه به اینکه دانلود این بازی رایگان است، کاربران و بازیکنان بسیار زیادی از سراسر جهان این گیم را بازی می‌کنند. محبوبیت بسیار بالای این گیم باعث شده تا چیت CSGO نیز پدید آید. CSGO از جمله بازی‌های مولتی چیت است که در بخش‌های مختلف، قابلیت چیت دارد و بازیکنان می‌توانند با استفاده از این چیت‌ها، مراحل بیشتری بازی کنند و در موقعیت‌های مختلف و خطرناک جان سالم به در ببرند. در ادامه به معرفی و توضیح برخی از مهم‌ترین چیت‌های این بازی می‌پردازیم.

چیت وال هک CSGO

همان‌طور که از اسم این چیت نیز پیداست، با استفاده از این چیت شما می‌توانید موقعیت تمام دشمنان خود را حتی آن‌هایی که پشت دیوار یا مانع مخفی شده‌اند، تعیین کرده و به آن‌ها شلیک کنید. در این چیت نوار قرمز رنگی بر روی دشمنان شما کشیده می‌شود و شما می‌توانید به راحتی و با شلیک گلوله، آن‌ها را از پا درآورید.

چیت تریگر بات

با استفاده از این چیت، شما می‌توانید یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین‌ها در بازی اسنایپر باشید. با استفاده از این چیت و تنها با متمرکز کردن نشانه و هدف اسلحه و تفنگ خود بر روی هدف و دشمن، به صورت اتوماتیک شلیک کنید.

چیت esp

این چیت نیز مانند چیت وال هک است و با استفاده از آن، مربعی قرمز رنگ برروی دشمنان کشیده می‌شود. با استفاده از این قابلیت شما بهتر می‌توانید دشمنان را تشخیص دهید و آن‌ها را هدف شلیک خود قرار دهید.

چیت سرعت بالا

با استفاده از این چیت، سرعت بازیکنان و گیمرها چندین برابر می‌شود و بازیکنان با سرعت صدبرابری راه رفته و می‌دوند.

چیت نو ریکویل

با استفاده از این چیت، لگد اسلحه به سمت بازیکن به صفر می‌رسد. در واقع پس از شلیک، لگدی که اسلحه به فرد بازیکن می‌زند سرعت بازی او را کاهش می‌دهد؛ بنابراین استفاده از این چیت نوریکویل که لگد اسلحه را به صفر می‌رساند، بسیار مهم و تاثیرگذار است.

چیت هدشات بازی CSGO

با استفاده از این چیت، هدف شما به طور خودکار بر روی سر بازیکن قرار می‌گیرد و همان جا قفل می‌شود و شما می‌توانید به راحتی دشمن را هدشات کنید. تمرکز لازم برای هدف قراردادن سر دشمنان، وقت زیادی در بازی‌های حساسی همچون کانتر استرایک گلوبال آفنسیو لازم دارد. بازیکنان می‌توانند با استفاده از این چیت، این مشکل را حل کنند.

چیت لاین بازی CSGO

توسط این چیت، لاین و خطی فرضی از شما به تمام دشمنان کشیده می‌شود تا شما بتوانید با تمرکز بیشتری دشمنان خود را هدف قرار داده و از پا درآورید.

چیت ایم بات

با استفاده از این چیت نیز شما می‌توانید به‌طور اتوماتیک، دشمنان خود را هدف قرار دهید و بدون شلیک کردن، آن‌ها را بکشید و از بین ببرید.

چیت سرعت شلیک

با استفاده از این چیت، سرعت شلیک شما بسیار بیشتر می‌شود و می‌توانید مانع از فرار دشمنان در حین شلیک شوید و آن‌ها را سریعاً نابود کنید.

چیت تیر اتوماتیک

یکی از بهترین چیت‌های بازی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو همین چیت تیر اتوماتیک می‌باشد که با استفاده از آن، تیر بازیکن حتی اگر زمین را هدف قرار دهد، به دشمن اصابت کرده و باعث کشتن دشمن می‌شود.

یکی دیگر از چیت‌های بازی CSGO، چیت آنتی بن است که از بن شدن بازیگر جلوگیری می‌کند و برای بسیاری از بازی‌ها وجود دارد.

نحوه استفاده از چیت CSGO

چیت بازی csgo

برای استفاده از چیت این بازی، در ابتدا بایستی فایل چیت آن را از یک سایت معتبر و مناسب دانلود کنید. توصیه می‌شود هر فایل رایگان یا کیفیت نامناسبی را به عنوان چیت بر روی سیستم خود نصب نکنید؛ چراکه در صورت نامعتبر بودن آن، ممکن است اکانت شما حذف شود.

برای استفاده از چیت CSGO، در ابتدا بایستی فایل آن را دانلود کرده و تهیه کنید. بهتر است در حین دانلود آن، آنتی ویروس خود را خاموش کنید تا مشکلی در نصب و دانلود آن نداشته باشید. سپس فایل چیت را اجرا کرده و گزینه Runcheat را بزنید. در مرحله بعدی شما می‌توانید بازی CSGO را اجرا کنید و از بازی با چیت‌های متفاوت و کاربردی لذت ببرید.

نکاتی در مورد چیت بازی CSGO

  • با هر بار آپدیت بازی و گیم، چیت بازی CSGO نیز آپدیت می‌شود.
  • اگر در دانلود و یا نصب چیت‌های بازی به مشکلی برخوردید، از خاموش بودن آنتی ویروس خود اطمینان حاصل کنید و دوباره این کار را انجام دهید.
  • شما می‌توانید برای اجرای چیت، چیت را قبل از اجرای بازی و یا بعد از آن باز کنید.
  • تمام کانفیگ‌های چیت، داخل خود چیت موجود هستند و نیازی نیست شما یکی یکی آن‌ها را بررسی و اضافه کنید.
  • برخی اوقات به دلیل پایین بودن کیفیت اینترنت، مرحله اجرای چیت دچار مشکلاتی می‌شود که در این صورت بهتر است از نرم‌افزار Net Framework استفاده کنید.   

و در آخر، سعی کنید تا فایل چیت بازی CSGO را از منابع مطمئن و معتبری دانلود کنید تا بتوانید بازی حرفه‌ای و باکیفیتی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا