قوانین و مقررات سایت اول گیم

در این صفحه تمامی قوانین و مقررات سایت اول گیم نوشته شده، خرید از سایت اول گیم به منظور تایید قوانین و مقررات آن می باشد. بنابرین خواهشمندیم قبل از خرید لطفا تمام قوانین را با دقت مطالعه کنید.

  1. چیت های اول گیم تضمین دارند اما تضمین کیفیت، نه تضمین اینکه به هیچ وجه بن نخواهید شد، نه تضمین اینکه حتما کار خواهند کرد! زیرا این بستگی به موارد زیادی از جمله سیستم شما، نوع عملکرد شما، آپدیت های بازی مورد نظر و… دارد. بنابرین خواهشمندیم در این رابطه مراقب باشید و با تعهد خودتان خریداری کنید.
  2. سایت اول گیم هیچ مسئولیتی در قبال استفاده نادرست از چیت بازی های آنلاین ندارد، در صورتی که به دلیل رفتار های مشکوک اکانت شما بن شد، ما مسئولیتی در قبال آن نداریم، بنابرین با این دیدگاه از چیت استفاده کنید که ممکن است اکانت شما توسط آن بازی بن شود.
  3. سایت اول گیم می تواند هر زمانی نسبت به تغییر یا آپدیت قوانین و مقررات سایت اقدام کند.
  4. امکان بازگشت وجه پس از خرید وجود ندارد، بنابرین قبل از خرید با دقت تصمیم بگیرید که آیا به این محصول نیاز دارید و می خواهید چنین ریسکی کنید یا خیر.
  5. استفاده رایگان از خدمات سایت اول گیم یا ارسال چیت برای دیگران غیرقانونی است و ما رضایتی نداریم.
  6. بازنشر مطالب سایت اول گیم با ذکر منبع در فضای مجازی یا وبلاگ ها، مشکلی ندارد، بنابرین حتما اقدام به درج منبع کنید.
  7. سایت اول گیم هیچگونه تعهدی نسبت به پشتیبانی دادن به کاربران ندارد، زیرا چیت ها نیازی به پشتیبانی ندارد و نکات لازم در فایل ها گفته شده.

باتشکر از همراهی شما کاربران عزیز.

دکمه بازگشت به بالا