اول شدن در بازی امانگ اس (Among Us) با 10 راز نگفته شده

اول شدن در بازی امانگ اس

بردن بازی امانگ‌آس، چه یکی از اعضای گروه (کرومیتس) باشید و چه ایمپاستر (قاتل بازی) باشید، واقعا باعت افتخار است. بازی نسبتا آسان است و معمولا چندنفره انجام می‌شود، که در واقع اعضای گروه (کرومیتس) هستند که در نقشه چند کار را انجام می‌دهند و یا سعی می‌کنند ایمپاسترها را دفع کنند. ایمپاستر‌ها با کشتار کرومیتس‌ها پیروز می‌شوند. در اینجا برخی از بهترین ترفند‌های برد را به اشتراک می‌گذاریم.

امانگ‌آس یک بازی رایج چند‌نفره است که مضمونی چون رمز‌و‌راز و کشتار دارد و در گروه‌های 4 تا 10 نفره بازی می‌شود. این بازی در سال 2018 توسط استودیوی بازی سازی آمریکایی به نام اینراسلاث وارد بازار شد. این بازی توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرد و خیلی زود به محبوبیت بیشتری نیز رسید. در اواخر تابستان 2020،‌ این بازی یک و نیم میلیون بازیکن داشت که به طور همزمان بازی می‌کردند.

امانگ‌آس همچنین با بیش 300000 بیننده در دسته‌ی پر‌بیننده‌ترین بازی‌ها قرار گرفت. این بازیکن‌ها باید آن ایمپاستر‌ها را در میان خود (امانگ‌آس) پیدا کنند. که هدف اصلی آن‌ها کشتن بازیکن‌ها است در حالیکه همه می‌خواهند بدون آن که آسیب ببینند بگریزند.

اول شدن در بازی امانگ اس

اگر میخواهید شاهد اول شدن در بازی امانگ اس باشید حتما این مقاله را کامل و با دقت بخوانید.

چگونه بازی کنیم؟

      بازی نیاز به 4 تا ده نفر دارد که باید آن‌ها را در قسمت‌های مختلف سفینه‌ی فضایی مستقر کنید. در میان این اعضای گروه، معمولا 1 تا 3 نفر ایمپاستر هستند که سعی دارند سایر افراد گروه را بکشند، این در حالی است که سایر افراد گروه می‌خواهند بدون آسیب دیدن فرار کنند. برای بردن بازی، اعضای گروه باید بدون آنکه کشته شوند وظایف خود را انجام دهند؛ وظایفی که در هر سه نقشه به آن‌ها داده شده است. بازیکن‌ها در طی جلسات گروهی می‌توانند ایماستر‌ها را شناسایی کنند و علیه آن‌ها رای دهند.

اگر به عنوان ایمپاستر می‌خواهید بازی را ببرید، باید دقیقا مانند اعضای گروه رفتار کنید تا جای هیچ‌گونه شکی نباشد، یک عضو گروه در صورتی خوب نامیده ‌می‌شود که درک خوبی داشته و اهل ارتباط برقرار کردن باشد.

چند روش را که از طریقشان بتوان چه به عنوان اعضای گروه و چه به عنوان ایمپاستر بازی را برد، معرفی کردیم، فقط باید بفهمید که چه کسی دست به قتل می‌زند و چه کسی مشکوک عمل می‌کند.

این مراحل را دنبال کنید تا به عنوان یک عضو گروه کاراگاه بازی را ببرید:

ترفند اول:‌ از گروه جدا نشوید

اگر با گروه حرکت کنید، ایمپاسترها نمی‌توانند به شما حمله کنند. اولویت این است که کشته نشوید. اگر بیش از یک ایمپاستر وجود داشته باشد، باید در گروه‌های پنج نفره حرکت کنید تا کشته نشوید، اما فراموش هم نکنید که ایمپاسترها می‌توانند به کشتار جمعی هم دست بزنند اگر مجبور شوند. مراقب رویداد‌های از پیش تایین‌شده‌ای که هدفشان جداسازی افراد گروه است، باشید.

ترفند 2: بر نحوه‌ی انجام وظایف گروه نظارت کنید.

اگر می‌خواهید بازی را ببرید، نمی‌توانید به همین راحتی با نظارت به عملکرد اعضای گروه به آن‌ها اعتماد کنید؛ اگر واقعا مشغول انجام وظایف خود باشند باید نوار وظیفه پر شود، برای انجام این وظایف نیازمند زمان هستند. نمی‌توانند ظرف یک ثانیه کاری را پیش ببرند. برای مثال، اگر دیدیدکسی راکتور را در عرض یک ثانیه به کار انداخت، مراقب باشید که او یک ایمپاستر است.

ترفند 3: مراقب دریچه‌ها و مرگ‌هایی که به تازگی رخ می‌دهند، باشید.

آگاه باشید که ایمپاستر‌ها ممکن است از دریچه‌ها وارد عمل شوند، که این دریچه‌ها وصل هستند.

اگر از کنار شخصی گذشتید و پس از آن دیدید که در حالت ایستاده مرده است، پس به راحتی به اعضای گروهتان اعتماد نکنید. در طول پروسه‌ی رای‌گیری، اعضای گروه باید دلیل قانع‌کننده‌ای برای اثبات بی‌گناهی خود داشته باشند.

ترفند 4: وظایف عمومی

     در پیدا کردن ایمپاستر‌ها، وظایف عمومی بسیار می‌توانند مفید باشند، چون اگر شما وظیفه‌ی عمومی نداشته باشید، پس دیگری هم نباید آن را داشته باشد، اگر دیدید شخصی کاری را انجام می‌دهد که آن کار در حوزه وظایف شما نیست، بدانید که او یک ایمپاستر است.

ترفند 5: از وظایف بصری استفاده کنید تا اعضای گروه حقیقی را پیدا کنید و هم اینکه بی‌گناهی خود را ثابت کنید.

امور بصری کارهایی هستند که به شدت به شما قدرت داده و به شما کمک کی‌کنند که بفهمید اعضای گروه حقیقی کدام هستند، پس آن‌ها را از دست ندهید. وظایف فقط توسط اعضای گروه اعمال می‌شوند؛ که از این طریق می‌توانید 100٪ یقین داشته باشید که آن‌ها ایمپاستر نیستند. این تمور هم می‌توانند در جلسات اورژانسی برای اثبات بی‌گناهی‌تان به کارتان بیایند.

اگر می‌خواهید به عنوان ایمپاستر بازی را ببرید، این مراحل را دنبال کنید.

ترفند 1: در را‌ی‌گیری‌ها شرکت کنید.

اگر ایمپاستر هستید نباید طوری رفتار کنید که باعث شود به شما شک کنند. تا زمانی که کاملا از بازیکنی که می‌خواهید اخراجش کنید مطمئن نشدید، رای ندهید. اگر به شیوه‌ای متفاوت از اعضای گروه رای دهید، به راحتی دیگران را به خود مشکوک می‌کنید و شما به هیچ‌وجه این را نمی‌خواهید، پس همیشه همراه با گروه رای دهید.

ترفند 2: قربانی‌های خود را عاقلانه حذف کنید.

از‌ آنجایی که ایمپاسترها نمی‌توانند وظایف را انجام دهند؛ مخصوصا امور بصری که به منظور اثبات بی‌گناهی اشخاص به کار می‌رود. پس باید آن اعضایی را حذف کنید که این وظایف را انجام داده‌اند و اعتماد سایرین را کسب کرده‌اند. در آخر اینکه نباید بگذارید اعضا به هم بپیوندند و به دنبال راه‌کار برای پیدا کردن ایمپاسترها باشند. اگر می‌خواهید به راحتی در گروه پذیرفته شوید، اعضا را نکشید.

ترفند 3: از دریچه‌ها به نفع خود استفاده کنید.

از آنجایی که ایمپاستر‌ها با کمک دریچه‌ها می‌توانند در نقشه در رفت و آمد باشند، می‌توانید برای اینکه دستگیر نشوید از آن‌ها برای فرار کردن استفاده کنید. می‌توانید برای حذف قربانیان خود و همچنین فرار کردن سریع از محل جرم، از آن‌ها استفاده کنید.

ترفند 4: از دوربین‌ها غافل نشوید.

      اگر مراقب نباشید یکی از اعضای گروه که دوربین‌ها را کنترل می‌کند، می‌تواند شما را در حال ضربه زدن و یا کشتن سایرین ببینید. اگر نور قرمز چشمک‌زنی دیدید، بدانید که شخصی زیر نظرتان دارد. هرچند که دوربین‌ها چندان دردسرساز نمی‌توانند باشند، به راحتی می‌توانید به اتاق امنیت رفته و ببینید که چه کسی دوربین‌ها را کنترل می‌کرده است. این باعث می‌شود اعتماد سایر افراد گروه را به دست آورید.

ترفند 5: کشتار جمعی

ترتیبی اتخاذ فرمایید که بتوانید کشتار جمعی هم انجام دهید چرا که جدا کردن یک عضو از سایرین برای کشتنشان ممکن است چندان راحت نباشد. می‌توانید نور‌ها را تخریب کنید. می‌توانید مادامی که در تاریکی اعضا مشغول به انجام وظیفه‌ی خود هستند به آن‌ها حمله کرد و به آن‌ها با چاقو ضربه بزنید، این کشتار سریعا گزارش می‌شود اما به دلیل حضور زیاد اعضا، تشخیص ایمپاستر مشکل خواهد بود. برای اینکه مشکوک نشوند، زیادی از این روش استفاده نکنید.

ترجمه و بازنویسی شده توسط سایت اول گیم | لطفا با ذکر منبع کپی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا