بهترین تنظیمات کنترل پابجی برای عملکرد بهتر در بازی

بهترین تنظیمات کنترل پابجی

بهترین تنظیمات کنترل پابجی کاملا بر روی روش بازی شما تاثیرگذار خواهد بود و می تواند سبب نمایش های خیره کننده ای در بازی شما شود. این بخش به شما کمک می کند تا با داشتن تنظیمات درست و کاربردی عملکرد بسیار خوبی در بازی داشته باشید و به سرعت حریفان خود را شکیت دهید.

برای اینکه در بازی پابجی موبایل عملکرد بسیار خوبی داشته باشید، باید از بخش تنظیمات مربوط به کنترل بازی، بهترین تنظیمات کنترل پابجی را بر روی آن پیاده کنید. این موضوع به شما کمک می کند که اگر از خود گوشی یا یک دسته برای بازی استفاده می کنید، بتوانید با بهترین عملکرد ممکن وارد بازی شوید و با این روش در بازی به خوبی پیشرفت کنید. بازی پابجی به دلیل داشتن دکمه های کنترلی مختلف و همچنین پیچیده خود، بسیار مشهور است و از این رو ساختار تنظیمات آن به شما این اجازه را می دهد تا حتی کوچکترین ویژگی های مربوط به آن را نیز شخصی سازی کنید و حتی جای عناصر موجود بر روی صفحه را نیز به دلخواه تغییر دهید.

از همین رو شما با انجام این تنظیمات می توانید بازی را به صورت دلخواه کنترل کنید و به آسانی با رابط کاربری این بازی ارتباط برقرار کنید. توجه داشته باشید که بهترین تنظیمات کنترل پابجی صرفا براساس تجربه ارائه می شوند و هر فرد می تواند براساس تجربه خود در محیط بازی، یک سری از بخش ها را به صورت کاملا منحصر به فرد طراحی کرده باشد تا بتواند در بازی بهتر عمل کند، به همین دلیل بهترین تنظیمات کنترل پابجی به هیچ عنوان یک موضوع ثابت نیست و می تواند برای هر فرد در این بازی متفاوت باشد، مخصوصا برای کسانی که از کنترلرهای انگشتی استفاده می کنند.

بهترین تنظیمات کنترل پابجی چیست؟

انتخاب کردن بهترین تنظیمات کنترل پابجی بسیار سخت است. زیرا تنظیمات زیاد این بازی به شما کمک می کند تا هر نوع روشی را برای ارائه تنظیمات مناسب استفاده کنید و با استفاده از حالت های مختلف بازی را پیش ببرید. اما در بخش تنظیمات مربوط به کنترل اگر شما از دسته استفاده کنید، بازی به صورت خودکار این موضوع را تشخیص می دهد و تنظیمات این بخش را برای شما فراهم می کند، به همین دلیل می توانید با وارد شدن به بخش مربوط به تنظیم کنترل، تمام دکمه ها را به صورت دلخواه تنظیم کنید و حتی طریقه Aim گرفتن را نیز کنترل کنید که در بازی از اهمیت زیادی برخوردار است.

مطلب مرتبط: چگونه در پابجی بیشترین کیل را داشته باشیم

اما اگر از دسته های انگشتی استفاده می کنید، تنظیم کردن تنها مربوط به نوع دکمه ها نمی باشد و شما باید برای راحتی کار خود، اندازه دکمه ها و محل قرارگیری آنها را نیز مشخص کنید. با این روش می توانید از این نوع دسته ها نیز در بهترین حالت خود استفاده کنید. اما اگر قصد دارید که از خود گوشی به عنوان دسته استفاده کنید و از کنترلرهای لمسی صفحه نمایش بهره ببرید، بهترین تنظیمات کنترل پابجی با دو مدل قبل تفاوت های زیادی خواهد کرد و می تواند چالش های زیادی داشته باشد.

بهترین تنظیمات کنترل پابجی برای کنترل لمسی

برای اینکه بتوانید در بازی عملکرد بسیار خوبی داشته باشید، باید سعی کنید لایه ها و دکمه های تعریف شده در بخش لایه بندی را در بخش سمت چپ و راست قرار دهید. با این روش شما کنترل کاملی بر روی تمام دکمه ها و فرایندهای داخل بازی خواهید داشت و همچنین فضای بازتری نیز در وسط صفحه برای بررسی و گیم پلی در اختیار خواهید داشت. این بازی به دلیل طراحی پیچیده خود و همچنین وجود کنترلرهای مختلفی مانند حالت رانندگی، حالت پرواز، حالت شلیک و موارد دیگر می تواند شما را با چالش های زیادی روبرو کند.

از طرفی شما باید لایه های مربوط به کنترل ها را نیز به خوبی مدیریت کنید و با این روش ابعاد و اندازه آنها را براساس سایز دست و انگشت خود تنظیم کنید. این موضوع اهمیت زیادی دارد و به شما این امکان را می دهد تا تجربه بسیار خوبی از بازی کردن داشته باشید، به همین دلیل باید به آن توجه زیادی داشته باشید. بهترین تنظیمات کنترل پابجی کار بسیار سختی نیست و شما با انجام دادن بازی در حالت های مختلف، می توانید این موارد را بارها تنظیم کنید. همچنین حالت لوت کردن و نشانه گیری خودکار نیز در این بازی وجود دارد که برای مبتدیان می تواند بسیار جذاب باشد، به همین دلیل برای شروع کار کافی است که به این موضوع دقت کنید و به آسانی دسته را براساس نیاز خود تنظیم کنید.

بهترین تنظیمات مربوط به بخش کنترل

همان طور که در بالا نیز توضیح داده شد، بهترین روش برای تنظیم کردن حالت قرارگیری دکمه ها و منوها در صفحه گوشی، استفاده از منوی تنظیمات اصلی پابجی موبایل است که به شما این امکان را می دهد تا بازی را به شیوه ای کاملا متفاوت تجربه کنید. برای پیدا کردن بهترین تنظیمات کنترل پابجی تنها راه، تجربه کردن حالت های مختلف بازی شد. شما می توانید با وارد شدن به بخش settings->controls تنظیمات کاملی را برای این بخش در نظر بگیرید و ابعاد، فاصله و اندازه هر کدام از دکمه ها را کاملا شخصی سازی کنید. توجه داشته باشید که این کار را می توانید به دفعات تکرار کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

بهترین تنظیمات کنترل پابجی برای عملکرد بهتر در بازی

در این بخش می توانید با انتخاب کردن هرکدام از دکمه ها، کنترل کاملی بر روی میزان کم رنگ یا پررنگ بودن آن خواهید داشت و شما می توانید با این روش تجربه بازی خود را تا حدود زیادی بهبود ببخشید. همچنین در بازی حالت هایی مانند برداشتن خودکار یا دستی نیز وجود دارد که می توانید بر اساس سبک بازی خود این موارد را نیز تنظیم کنید. اکنون با ارائه شدن نرم افزار gfx tools بسیاری از گیمرها برای بدست آوردن بهترین تنظیمات کنترل پابجی از آن استفاده می کنند و سعی می کنند تا گرافیک و تمام ویژگی های بازی را در کمترین حالت ممکن قرار دهند تا میزان اف پی اس مناسبی را در بازی دریافت کنند.

اهمیت این موضوع بسیار زیاد است و شما اگر در بازی بتوانید اف پی اس بهتری داشته باشید و تنظیمات مربوط به بازی را در پایین ترین حد خود نگه دارید، به گوشی شما فشار کمتری وارد خواهد شد و همچنین می توانید در برخی از شرایط دشمن ها را بهتر مشاهده کنید و در محیط هایی با فاصله های متوسط و طولانی، تیراندازی بهتری داشته باشید.

تنظیمات مربوط به ماوس و کیبورد

این بخش برای افرادی که می خواهند با استفاده کردن از گوشی یا به کمک شبیه ساز بازی پابجی موبایل را بر روی رایانه خود نصب کنند، اهمیت زیادی دارد. در این بخش شما می توانید تنظیمات مربوط به عملکرد ماوس را نیز کنترل کنید و با این روش بهترین تنظیمات کنترل پابجی را در اختیار داشته باشید. این بخش به شما کمک می کند تا کنترل کاملی بر روی سرعت و حساسیت موس در بازی داشته باشید و همچنین می توانید حالت نشانه گیری را نیز همانند بسیاری از بازی های دیگر تنظیم کنید.

مطلب مرتبط: چیت پابجی

در این بخش به هیچ عنوان فرقی ندارد که شما در حال استفاده از حالت ADSing یا Scope کردن باشید و می توانید این بخش را به راحتی تغییر دهید. در نظر داشته باشید که این موضوع اهمیت زیادی دارد و شما با استفاده از تنظیمات این بخش می توانید عملکرد ماوس یا حساسیت صفحه را نیز کمتر کنید. هرچه اهرم را به سمت چپ بکشید، حرکت ماوس بسیار آهسته تر خواهد شد و می تواند برای مبارزه در فواصل طولانی بسیار کاربردی باشد. اما اگر به عنوان یک راشر در بازی پابجی موبایل حضور دارید و خود را به دل دشمن می زنید، داشتن دقت و همچنین تنظیمات بهتر سبب می شود تا کنترل کاملی بر روی اوضاع داشته باشید و با این روش در بازی عملکرد بسیار بهتری داشته باشید.

اینکه چه نوع ویژگی هایی را به عنوان بهترین تنظیمات کنترل پابجی در نظر دارید می تواند یک موضوع کاملا شخصی باشد، زیرا هر فرد در بازی رفتار کاملا متفاوتی خواهد داشت و این موضوع می تواند در تنظیمات اصلی بسیار تاثیر گذار باشد، اما برخی از تنظیمات مانند حساسیت ماوس کم و متوسط و همچنین استفاده بیشتر از دکمه ها در بخش سمت چپ و راست صفحه، مواردی است که در بسیاری از گیمرها دیده شده است.

تنظیمات کنترل پابجی

همچنین کاربران بازی پابجی موبایل به کمک برنامه های جانبی تلاش می کنند تا محیط بازی را کاملا با گرافیک پایین اجرا کنند تا حرکت کردن دقیق کاربران در فاصله های طولانی را نیز به آسانی مشاهده کنند و این موضوع می تواند عملکرد شما با انجام تنظیم مناسب بر روی کنترل بسیار بهبود ببخشد. بهتر است اگر به دنبال تجربه کردن بازی پابجی موبایل هستید، از یک دسته مناسب استفاده کنید، زیرا دسته های امروزی به شما این امکان را می دهند تا دکمه های مربوط به کنترلر را به صورت کاملا اختصاصی تنظیم کنید و با این روش در بهترین حالت ممکن بازی کنید.

پابچی موبایل تنظیمات بسیار زیادی برای بخش کنترلر خود در نظر گرفته است و حتی بخش Aim و تنظیمات مربوط به حساسیت صفحه و ماوس نیز اکنون به صورت کاملا جدا در اختیار شما قرار گرفته اند تا بتوانید با ایجاد کردن بهترین تنظیمات کنترل پابجی بر روی گوشی یا رایانه خود، در بازی بهترین عملکرد را از خود نشان دهید و با این روش در بسیاری از مسابقات بازی مقاوم اول را کسب کنید و سعی کنید با کسب امتیازهای بیشتر، نام خودتان را در لیست بهترین بازیکنان هر رنک قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا