فورتنایت در یک ساعت چقدر اینترنت مصرف می کند؟

فورتنایت در یک ساعت چقدر اینترنت مصرف میکند

اگر از اینترنت حجمی استفاده می کنید و هزینه زیادی برای آن می پردازید. احتمالا برایتان سوال است که  فورتنایت در یک ساعت چقدر اینترنت مصرف میکند؟ این که بخواهیم به این پرسش پاسخ دقیق بدهیم محال و نشدنی است. بازی های ویدیویی که از قابلیت اتصال آنلاین برای ارتباط با سرور و حتی اجرای بهتر سیستم موتور گرافیکی و کنترل داده ها از اینترنت دستگاه شما استفاده می کنند. از آنجایی که فورتنایت یک بازی کراس پلتفرم (قابل اجرا روی دیوایس ها و سیستم عامل های مختلف است)، باید به طور دقیق در مورد سه پلتفرم اصلی پی سی، موبایل و کنسول صحبت کنیم و به میزان حجم مصرفی هر کدام از آن ها جداگانه اشاره کنیم.

البته همه بازی های آنلاین حجم یکسانی مصرف نمی کنند. برخی از آن ها گرافیک بالاتری دارند، سنگین تر بوده و تبادل داده ها را طولانی تر، مداوم تر و حجیم تر انجام می دهند. اما معمولا گفته می شود که اجرای بازی های اچ دی و 60 هرتز می تواند حجمی معادل تماشای یک فیلم اچ دی در همان زمان را صرف کند. شما می توانید از نرم افزار های مانیتورینگ اینترنت مصرفی نیز برای بررسی این موضوع استفاده کنید.

مصرف اینترنت بازی فورتنایت در دیوایس های مختلف

اجازه دهید نخست در مورد آمار و اطلاعاتی که گیم سنتر ها و سایت های مشهور حوزه تکنولوژی بدست آورده اند صحبت کنیم. بر این اساس و تحقیقات سایت اول گیم: بازی فورتنایت در موبایل، در هر ساعت حجمی معادل 100 تا 200 مگابایت اینترنت مصرف خواهد کرد. البته این تا هفتاد درصد وابسته به تنظیمات گرافیکی فورتنایت خواهد بود. این بخش در قسمت تنظیمات بازی قابل تغییر است. هر چه گرافیک بازی پایین تر باشد حجم مصرفی کم تر می شود. هر چقدر از قابلیت های آنلاین نظیر ویس چت و… استفاده کنید، به طبع حجم مصرفی بالاتر می رود.

بازی فورتنایت همین طور در کنسول ها نیز معمولا حجمی معادل 90 تا 180 مگابایت مصرف می کند، البته سطح (لول) شما در بازی و یا سرعت عملتان نیز می تواند روی این میزان تاثیر بگذارد. همین طور اگر پینگ شما بالاتر باشد، قطعا حجم بیشتری در لحظه مصرف می شود.

در نهایت این بازی روی رایانه های شخصی یا همان PC نیز مصرف اینترنتی معادل 100 تا 250 مگابایت در هر ساعت دارد. این رقم البته در مورد کامپیوترهای شخصی کمی بیشتر تغییر می کند، باز هم باید خاطرنشان شویم که این بستگی به تنظیمات گرافیکی بازی شما دارد.

مصرف اینترنت فورتنایت

آیا چیت فورنتایت حجم اضافه مصرف می کند؟

در مورد این سوال که آیا چیت فورنتایت نیز حجم مصرف می کند باید بگوییم که معمولا چیت ها نرم افزار های شخص ثالثی هستند که در کنار بازی اجرا می شوند، حجم مصرفی آن ها بسیار ناچیز و در هر ساعت کم تر از چند مگابایت است. در نتیجه نگران این مسئله نباشید. صرفا این موضوع را به یاد داشته باشید که قابلیت هایی نظیر ارتباط صوتی و یا ارسال پیام ویس و… می تواند حجم مصرفی را بیشتر کند. اگر مایل به کم کردن حجم مصرفی اینترنت در بازی فورنایت هستید می توانید از قسمت تنظیمات گرافیک آن را پایین تر آورده و روی Low قرار دهید.

در نهایت سایت اول گیم ارائه دهنده چیت فورتنایت در انواع: ایم بات، نو ریکویل، وال هک، آنتی بن، نو اسموک و رادار هک می باشد. تمامی این چیت ها برای ارتقاء سریع تر در سطح بازی و همین طور به صورت کراس پلتفرم روی موبایل و کامپیوتر قابل اجرا هستند. اصلی ترین مزیتی که سبب می شود چیت این مجموعه از دیگر فروشندگان محبوب تر و شناخته شده تر باشد، کیفیت، سرورهای اختصاصی و همین طور امکان اجرا روی نسخه های مختلف سیستم عامل دسکتاپ و موبایل است. شما می توانید این چیت ها را برای جدید ترین نسخه این بازی محبوب تهیه فرمایید.

برای دریافت هک و چیت فورتنایت کافیست روی لینک زیر کلیک کنید

avalgame.com/fortnite-cheat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا