چگونه سرور اپکس را تغییر دهیم؟

تغییر سرور اپکس

یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که گیمر ها در بازی اپکس هنگام اجرای چیت اپکس دارند اتصالات سرور می باشد. در این شرایط این پرسش ایجاد می شود که چگونه سرور اپکس را تغییر دهیم. اگر از هواداران بازی Apex Legends بوده و عناوین قبلی سایت اول گیم را دنبال کرده باشید، احتمالا مطلع هستید که این بازی مشکل اتصال به سرور در برخی اپراتور ها و خدمات دهنده های اینترنت دارد و البته در برخی موارد شما با مشکل اجرا با رنج آی پی های ایران در آن مواجه می شوید. در چنین شرایطی پیشنهاد اصلی این است که سرور اپس را تغییر دهید. اما این کار چگونه انجام می شود؟ اگر به تازگی با این بازی آشنا شده باشید احتمالا این پرسش برای شما ایجاد خواهد شد.

حل مشکل اتصال به سرور بازی apex legends در ایران

برای این که بتوانید مشکل سرور در بازی اپکس لجند را حل کنید ضروری است که نخست وارد تنظیمات DNS آن شوید.

برای کاربران PC: لازم است که بازی اپکس لجند را اجرا کرده اما روی صفحه استارت بمانید. پس از 60 ثانیه کلید escape را دوبار پشت سر هم بفشارید. هم اکنون صفحه داده یا دیتا سنتر در پایین صفحه نمایش داده خواهد شد. در این مرحله و در کادر سرور شما می توانید اطلاعات لازم را ثبت نموده و سپس آن ها را ذخیره کنید.

البته شما می توانید تنظیمات DNS را هنگام اتصال به شبکه نیز تغییر دهید. برای این کار باید نوع اتصال را روی حالت Custom قرار دهید. شبکه مورد نظر را انتخاب و در DNS Setting برای هر دو کادر مربوط به دی ان اس، اطلاعات و آی پی جدید را وارد کنید.

تغییر سرور اپکس

تغییر سرور بازی اپکس لجندز برای کاربران کنسول ایکس باکس و PS4:

در ادامه مبحث تغییر سرور بازی اپکس لجند در خصوص روش آن در کنسول های بازی صحبت خواهیم کرد. در مرحله اول در منوی اصلی بین یک تا دو دقیقه بدون این که کاری انجام بدهید بمانید. و حالا در منوی پیش و رو تنظیمات دسترسی را وارد نموده و سپس از آن صفحه خارج شوید. دکمه R3 و در ایکس باکس وان جوی استیک سمت راست را کلیک کنید. در منوی پیش و رو شما می توانید تنظیمات داده بازی را تغییر دهید.

اول گیم بزرگ ترین و معتبرترین ارائه دهنده انواع چیت اپکس می باشد. شما می توانید به راحتی و با چند کلیک ساده، به گنجینه چیت های ایم بات، وال هک، ESP، نو ریکویل و همین طور چیت های فست ریلود دست یابید. مهم ترین مسئله در مورد این چیت ها امنیت بالا و عدم شناسایی توسط سرور های آنتی چیت در بازی است. توجه داشته باشید که وب سایت های متفرقه ارائه دهنده چیت معمولا تضمینی در خصوص کیفیت و کارکرد صحیح آن ها به شما نمی دهند. علاوه بر آن، این چیت ها عموما پس از بروزرسانی سرور های بازی از کار می افتند.

در نهایت امیدواریم به پاسخ پرسش: چگونه سرور اپکس را تغییر دهیم رسیده باشید. اگر طبق همین مراحل پیش بروید می توانید سرور را به صورت دستی اعمال کنید و مشکل دسترسی به بازی اپکس لجندز را در رنج آی پی های ایران به راحتی حل کیند.

برای دریافت هک و چیت اپکس کافیست روی لینک زیر کلیک کنید

avalgame.com/cheat-apex-mobile-game

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا