چگونه در فورتنایت صدای پا را فعال کنیم؟

چگونه در فورتنایت صدای پا را فعال کنیم

یکی از مواردی که معمولا گیمر ها با آن در بازی محبوب شرکت اپیک گیمز درگیر هستند مربوط به افکت های صوتی خواهد بود. در این موارد این سوال مطرح می شود که  چگونه در فورتنایت صدای پا را فعال کنیم؟ فعال بودن چنین قابلیتی می تواند موجب تشخیص سریع تر حرکت دشمنان در بازی و ری‌اکشن نشان دادن به حرکات آن ها بشود. در صورتی که بنا به هر دلیل تنظیمات بازی فورتنایت شما به هم ریخته است و یا این که نمی دانید باید چگونه Foot Steps Sound را فعال کنید در سایت اول گیم با ما همراه باشید.

این قابلیت هنوز روی نسخه ios بازی فورتنایت به درستی فعال نشده است، در نتیجه اگر پس از اجرای تنظیمات زیر صدای پا در بازی فعال نشد، باید منتظر بروزرسانی های جدید برای بازی فورتنایت باشید. برای فعال سازی افکت های صوتی در بازی فورتنایت اندروید، پی سی و کنسول نخست لازم است که به مسیر زیر بروید:

وارد صفحه تنظیمات بازی شوید. این کار با انتخاب منوی سه خط در صفحه اصلی بازی امکانپذیر است. در بخش Settings به سراغ قسمت Audio بروید. قسمت صدها با یک آیکن بلندگو از دیگر گزینه ها متمایز شده است. وقتی روی Audio  کلیک کنید. لازم است که صدای موزیک و افکت های صوتی را کمی بیشتر کنید. برای این کار روی Sounds Effects تپ کرده و درصد آن را کمی افزایش دهید.

Sounds Effects

فعال سازی فوت استپس ساند در فورتنایت

در ادامه به سراغ گزینه VISUALIZE SOUND EFFECTS از زیرمجموعه تنظیمات SOUNDS بروید. لازم است که این حالت را فعال کنید. پس برای این منظور آن را روی حالت ON قرار دهید. اگر می خواهید از حالت هدفون هم استفاده کنید گزینه مربوط به آن را ON فرمایید. سپس اگر هنوز این تنظیمات روی اکانت شما اعمال نشده است، یک بار از محیط بازی خارج شده و دوباره آن را راه اندازی کنید. (دقت کنید که صدای افکت های صوتی در تنظیمات کنسول شما غیرفعال نشده باشد.) تفاوتی ندارد که از چه سیستم عامل و کدام پلتفرم برای اجرای فورتنایت استفاده می کنید. در نهایت با اعمال تنظیمات ذکر شده می توانید این حالت را روی دیوایس خود فعال کنید و از این پس صدای پای کاراکتر ها و دشمنان را در بازی فورتنایت بشنوید.

از طرفی اگر قصد پیشرفت سریع تر و طی کردن حرفه ای تر مراحل بازی را دارید می توانید از چیت فورتنایت اول گیم استفاده کنید. تمامی این چیت ها از قدرتمند ترین سرور ها استفاده می کنند و روی آخرین نسخه این بازی نیز اجرا می شوند. ویژگی های کلیدی که موجب برتری چیت فورتنایت این مجموعه نسبت به رقبا می شود، تست دوره ای، استفاده از سرور اختصاصی، ایمنی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش و… خواهد بود. می توانید از چیت هایی نظیر: وال هک (عبور از دیوار و دیدن دشمنان پشت دیوار و شلیک به سمت آن ها)، نو ریکویل، ایم بات، آنتی بن و… استفاده کنید. این چیت ها کاملا ایمن هستند و هیچ مشکلی برای حریم شخصی و حساب کاربری شما ایجاد نمی کنند.

برای دریافت هک و چیت فورتنایت کافیست روی لینک زیر کلیک کنید

avalgame.com/fortnite-cheat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا