چطوری در پابجی موبایل دونفره بازی کنیم؟

اگر میخواهید بدانید که چطوری در پابجی موبایل دونفر بازی کنیم پس با این مقاله از سایت اول گیم همراه باشید، نکات جالبی را درباره دو نفره بازی کردن بازی پابجی گفته ایم که با آن می توانید حرفه ای تر بازی کنید.

چطوری در پابجی موبایل دونفره بازی کنیم؟

بازی پابجی موبایل چیست؟

برای مقدمه خیلی کوتاه اشاره ای به این موضوع خواهی داشت، به صورت خلاصه پابجی موبایل یک بازی بتل رویال چند نفره است که توسط استودیو بلو هول توی کره جنوبی ساخته شد و نسخه موبایل این بازی تونسته بیش از 50 میلیون نصب از گوگل پلی دریافت کنه و توی ایران هم این بازی تونسته بیش از یک میلیون نصب رو به خودش اختصاص بده و به یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازی های جهان تبدیل شده چه توی سبک موبایل چه توی سبک کامپیوتر و در این مطلب هم ما قصد داریم درباره این صحبت کنیم که چطوری در پابجی موبایل دو نفره بازی کنیم؟

انواع تعداد نفرات در بازی پابجی

قبل از اینکه بپرسید چطوری در پابجی موبایل دونفره بازی کنیم؟ باید این نکته رو بدونید که بازی پابجی علاوه بر 4 نفره، امکان تک نفره بازی کردن را هم دارد و امکان 2 نفره بازی کردن هم یکی دیگر از این موارد است که خود من به شدت به این مورد علاقه دارم، چون تنها بازی کرد هیجان خاصی ندارد و مشکل 4 نفره بازی کردن هم این است که ریسک بالایی دارد چون علاوه بر ما 3 نفر دیگه وجود داردو احتمال اینکه تمام یاران ما خوب باشد زیر 10 درصد است و کاملا شانسی است اما تیم های حریف ممکن است تمام پلیرهای قوی باهم درحال بازی کردن باشند. بنابرین اگر 3 دوست مشخص ندارید، ریسک است که بخواهید شانسی با 3 نفر دیگر بازی کنید.

بنابرین 2 نفره بازی کردن در بازی پابجی بهترین انتخاب برای شماست که میتوانید با دوست خود دو نفره وارد بازی شوید یا اینکه با یک فرد شانسی وارد بازی شوید که ریسک خاصی ندارد زیرا احتمال اینکه یار شما قوی باشد 50 درصد به بالاست، اما در حالت 4 نفره احتمال اینکه تمام یاران شما قوی باشند زیر 10 درصد است.

البته یک حالت دیگر هم وجود دارد و آن هم استفاد از چیت پابجی موبایل است که در سایت اول گیم وجود دارد و با استفاده از آن دیگر شما بدون حریف خواهید بود و یک تنه می توانید باعث برنده شدن یک تیم به صورت کامل شوید.

آموزش تصویری 2 نفره بازی کردن پابجی

خب بریم سر آموزش اصلیمون که بحث 2 نفره بازی کردن بازی پابجی بود، به صورت تصویری که در زیر قرار دادیم می توانید بازی پابجی را دو نفره با دوست خود یا با یک یار شانسی انجام دهید. کافیست طبق عکس های زیر عمل کنید.

چطوری در پابجی موبایل دونفره بازی کنیم؟

چطوری در پابجی موبایل دونفره بازی کنیم؟

برای دریافت چیت پابجی روی لینک زیر کلیک کنید

avalgame.com/cheat-pubg-mobile

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا