چگونه در فورتنایت تک به تک بازی کنیم؟

چگونه در فورتنایت تک به تک بازی کنیم

یکی دیگر از سوالات متداولی که کاربران سایت اول گیم مدام مطرح می کنند این است که چگونه در فورتنایت تک به تک بازی کنیم؟ آیا این امکان در کنسول ها، پی سی و همین طور دیگر گجت ها به صورت کراس پلتفرم وجود دارد؟ در ادامه به بررسی این مسئله پرداخته و به شما توضیح می دهیم که چگونه می توانید در فورتنایت به صورت دو نفره یا همان تک به تک بازی کنید.

برای این کار کافی است که در کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس وارد بازی شوید. البته این حالت روی CREATIVE قابل اجرا نیست. بلکه به بخش بتل رویال مراجعه نموده و روی گزینه PLAY کلیک کنید. نیاز است که هر دو دسته بازی خود را روشن کنید. دسته اول که به بازی متصل است و می تواند منوها را کنترل کند. اگر روی دسته دوم خود دکمه مثلث را نگه دارید (در حالتی که دسته روشن است) پس از آن بالافاصه لازم است که مثلث دسته اول را فشار دهید. در این حالت صفحه بازی به دو بخش تقسیم می شود. البته این در صورتی است که شما قبلا از این کنترلر روی دستگاه خود استفاده کرده باشید و حساب کاربری فعال برای آن در دسترس باشد.

توجه کنید که لازم است شما قبلا با کنترلر اول اکانت فورتنایت را فعال کرده باشید تا بتوانید به آن دسترسی داشته باشید. یعنی بازی شما به صورت کامل راه اندازی شده باشد.

آموزش تک به تک بازی کردن در فورتنایت کنسول

پس از انتخاب دسته ها و لاگین شدن آن ها به اکانت فورتنایت و اپیک گیم، لازم است که وارد بازی شوید. اگر می بینید که در پایین صفحه و راهنمای کنترلر گزینه ای تحت عنوان P2 و لاگین درج شده است، مثلث را نگه دارید. صفحه لودینگ باز خواهد شد و برای مشاهده نقشه یا مپ در بازی هم لازم است که در همان منویی که دو اکانت و شخیصت را مشاهده می کنید روی مربع نگه دارید. حالا به راحتی قادر هستید که نقشه بتل را مشاهده نمایید. در واقع باید به یاد داشته باشید که شما در این حالت صرفا می توانید وارد بتل رویال شوید.

تک به تک فورتنایت

اجرای چیت فورتنایت در حالت دونفره

توجه فرمایید که در حال حاضر این قابلیت صرفا برای نسخه های کنسول بازی فورتنایت فعال است و شما نمی توانید در حالت کامپیوتر از قابلیت اجرای تک به تک یا دو نفره استفاده کنید. در عوض پیشنهاد می کنیم که اگر می خواهید در مراحل بازی فورتنایت زودتر پیشرفت کنید، به سراغ چیت فورتنایت بروید. این چیت ها می توانند به شما کمک کنند که یک قدم جلوتر از حالت های:

  • ایم بات
  • وال هک
  • آنتی بن
  • نو ریکویل
  • نو اسموک
  • رادار هک

استفاده کنید. هر کدام از این موارد یک قابلیت منحصر به فرد به بازی شما اضافه می کنند. مثلا ایم بات سبب می شود که در هدشات کردن دشمنان سریع تر بشوید و بتوانید همه چیز حتی شلیک اسحله را نیز سفارشی سازی کنید. یا در حالت وال هک قادر هستید که پشت دیوار را ببینید. معمولا دشمنان شما برای غافلگیر کردنتان پشت دیوارها و موانع در بازی مخفی می شوند. امکان تهیه این چیت ها در سایت اول گیم وجود دارد.

برای دریافت هک و چیت فورتنایت کافیست روی لینک زیر کلیک کنید

avalgame.com/fortnite-cheat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا