چگونه در پابجی بیشترین کیل را داشته باشیم

افزایش کیل در پابجی

برای اینکه بتوانید بیشترین کیل در بازی پابجی موبایل را داشته باشید، کافی است که از روش های زیر برای بهبود حرکات خود در بازی کنید استفاده کنید. اما مهم ترین راه برای داشتن کیل بیشتر و اول شدن در بازی تنها تجربه و تمرین است که می تواند عملکرد شما را بهبود ببخشد.

پابجی موبایل به عنوان یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین شناخته می شود که هر روزه میلیون ها کاربر در حال تجربه آن هستند. در پابجی نکات زیادی وجود دارد که به عنوان یک فرد حرفه ای باید به آنها توجه کنید تا عملکرد بسیار بهتری در بازی داشته باشید. پابجی موبایل با وجود تکنیک ها و انجام روش های مختلف برای پیشبرد اهداف شما به گونه ای ساخته شده است که انتخاب های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و شما با پیشرفت درست در بازی می توانید در هر بازی بیشترین کیل را بدست آورید. اما برای رسیدن به این بخش شما باید چندین ویژگی مختلف در بازی را در نظر بگیرید تا بتوانید در بهترین حالت ممکن بازی کنید و تمام پلیرهای دیگر را از دور مسابقه خارج کنید. برای این کار کافی است تا آخر این مقاله همراه اول گیم باشید.

چگونه بیشترین کیل در بازی را داشته باشیم؟

برای این که بتوانید بهترین عملکرد خود را در بازی داشته باشید، روش های زیادی وجود دارد. به عنوان مثال بسیاری از افراد برای اینکه بازی آنها در یک سطح کاملا متفاوت قرار بگیرد از برنامه های مانند چیت استفاده می کنند که سبب می شود برخی از ویژگی های داخل بازی به نفع آنها تغییر کند، اما اگر می خواهید بدون استفاده از یک برنامه اضافه، بهترین عملکرد خود را در بازی داشته باشید، باید در کنار رعایت موارد زیر، تمرین کنید.

مطلب مرتبط: یوسی بی نهایت پابجی لایت

تمرین کردن در بازی پابجی موبایل این امکان را به شما می دهد تا بتوانید با سرعت بیشتری پیشرفت کنید و روش استفاده از هر کدام از سلاح ها را بهتر درک کنید. به دلیل طراحی واقع گرایانه پابجی به نسبت سایر بازی ها، تمام اسلحه های ساخته شده در این بازی دارای یک سیستم لگد اختصاصی و تکنیک استفاده هستند که می توانند سبب بهبود تیراندازی شما شوند.

استفاده از اسلحه مناسب در بازی

در پابجی موبایل استفاده از سلاح مناسب می تواند سبب پیروزی راحت شما شود. در این بازی حالت های مختلفی از اسلحه مانند رایفل، اسنایپر، کلت، تیربار و مدل های دیگر وجود دارد که هرکدام به گونه ای می توانند در مبارزات مورد استفاده قرار بگیرند. بیشتر کاربران حرفه ای از یک رایفل یا اس ام جی استفاده می کنند، اما در شرایط بهتر سعی می کنند که همیشه یک سلاح اتوماتیک به همراه یک اسنایپر با اسکوپ قوی داشته باشند تا بتوانند با هدف های دورتر نیز بهتر مبارزه کنند.

داشتن یک سلاخ مناسب در کنار، انتخاب صحیح اسلحه، نیازمند تجهیزات مناسب مربوط به آن نیز است. به عنوان مثال اگر از رایفل استفاده می کنید، باید به دنبال اسکوپ های 4X در بازی باشید و اگر از اسنایپر به صورت دوربرد استفاده می کنید می توانید از اسکوپ های قوی تری استفاده کنید تا قدرت زوم شما در بازی چند برابر شود. در حالت کلی سبک بازی شما می تواند سبب گرفتن کیل های بیشتری در بازی شود و از اهمیت زیادی نیز برخوردار است.

هیچگاه نترسید و در کامل آرامش بازی کنید

در بسیاری از صحنه های این بازی چون دو بازیکن باهم مبارزه می کنند، احتمال وجود استرس و ترس کشته شدن بسیار زیاد می شود و به اصطلاح بازیکنان پانیک می کنند. باید در نظر داشته باشید که افزایش استرس شما می تواند سبب عجله کردن و شکست خوردن شما شود، به همین دلیل در هر شرایطی بهتر است، صبر و تمرکز خود را در هنگام رویارویی با دشمن حفظ کنید و به خود اعتماد داشته باشید. همچنین در قسمت هایی که احتمال شکست شما وجود دارد، می توانید از انواع نارنجک ها برای ایجاد کردن صدمه زیاد یا فرار کردن استفاده کنید.

در این بین اسموک یکی از محبوب ترین نارنجک هایی است که در این بازی وجود دارد و می تواند در هنگام لوت کردن، مخفی شدن یا اچ پی پر کردن بسیار کاربردی باشد و از شما در برابر دید دشمنان محافظت کند. به همین دلیل حتما از این مکانیک ها برای مبارزه استفاده کنید. به عنوان مثال از نارنجک ها برای جلوگیری از کمپ کردن دشمنان در بازی استفاده کنید و در موقعیت هایی که احتمال می دهید یک دشمن در آنجا حضور دارد، می توانید با پرتاب نارنجک آنجا را بررسی کنید و با این روش دید بهتری به مسیر خود داشته باشید.

هوشمندانه حرکت کنید

برخی از محیط هایی که در بازی پابجی موبایل موجود دارد به دلیل لوت زیاد و همچنین محیطی که در اختیار کاربران قرار می دهد، همیشه بازیکنان زیادی را در خود جای می دهد، به همین دلیل می توانید برای گرفتن کیل بیشتر در این بخش ها به رقابت بپردازید. در این قسمت ها شما بازیکنان زیادی را مشاهده خواهید کرد و عملا مبارزه کردن با تمام آنها بسیار سخت است، اما ویژگی های جذاب و جالب خود را نیز دارد، به همین دلیل اگر به دنبال دریافت کیل بیشتری هستید، می توانید در محیط های شلوغ لند کنید و با بازیکنان دیگر مبارزه کنید.

در ابتدای بازی سعی کنید اگر می خواهید به صورت ایمن بازی کنید یا در حال افزایش رنک خود هستید، در مناطق ایمن و با شلوعی متوسط فرود بیایید، با این روش می توانید در این مناطق لوت بهتری داشته باشید و از تجهیزات مناسب تری برخوردار خواهید بود.

گرافیک بازی را کاهش دهید

با کم کردن گرافیک بازی، شما می توانید برخی از ویژگی اضافه مانند رنگ ها، سایه ها و همچنین چمنزار را تا حدود زیادی در این بازی کاهش دهید و با این روش در صورت حرکت کردن دشمنان در فاصله دور دست بهتر می توانید آنها را تشخیص دهید. برای انجام این کار وارد منوی تنظیمات بازی شوید و گرافیک بازی را بر روی کمترین حالت ممکن قرار دهید. بیشتر بازیکنان حرفه ای برای دریافت اف پی اس بهتر و مبارزات روان تر همیشه در بازی های رقابتی و بتل رویال، گرافیک را در کمترین حالت خود قرار می دهند تا با حذف شدن جزییات از بازی، بتوانند هدف گیری بهتری داشته باشند. همچنین با این روش شما می توانید دید بهتری در مناطقی که فضای بازی زیادی دارد نیز داشته باشید و با این روش بهتر در بازی برای رسیدن به زون آخر حرکت کنید.

از کنترلر استفاده کنید

شاید این موضوع خیلی مهم نباشد، اما استفاده کردن از کنترلر هایی که جدیدا به بازار آمده است، می تواند تعداد کیل های شما در پابجی موبایل را به اندازه کافی افزایش دهد. این دسته ها به دلیل وجود قابلیت برنامه ریزی می توانند تمام عملکردهای شما را در نظر بگیرید و با این روش یک گیم پلی عالی را برای شما به ارمغان آورند. بهتر است اگر از کنترل تازه استفاده می کنید، سعی کنید از تنظیمات پیش فرض آن استفاده کنید تا کمی با روش بازی کردن با کنترلر آشنا شوید.

سیستم Matchmaking بازی پابجی به گونه ای ساخته شده است که تلاش می کند، بازیکنان را به صورت تفکیک شده در محیط بازی پخش کند و شما در بازی می توانید با کنترلر پلیرهای دیگر نیز بازی کنید و از مبارزات نفس گیرتر لذت ببرید.

از زره و کلاه خوب استفاده کنید

یکی از مواردی که خیلی بازیکنان تازه کار به آن توجه نمی کنند، استفاده کردن از زره و کلاه خود مناسب است. در بازی سه مدل تجهیزات نظامی به عنوان ابزارهای پوششی وجود دارد که به شما کمک می کنند تا بتوانید در برابر تیرها مقاومت کنید. بهتر است در ابتدای بازی در کنار اسلحه به دنبال تجهیزات خوبی مانند کلاه نظامی و جلیقه نیز باشید تا بتوانید در برابر ضربه ها به خوبی مقاومت کنید.

داشتن تجهیزات مناسب در این بازی به شما کمک می کند تا با تمرکز بیشتری در مبارزات حضور داشته باشید. این موضوع در نبردهای طولانی تر سبب می شود تا آسیب وارد شده به شما کاهش پیدا کنید و با این روش کیل های بیشتری را داشته باشید. در صورت کشتن هر فرد سعی کنید بهترین آیتم های آن را سریعا لوت کنید و مسیر خود را تغییر دهید، زیرا با شنیدن صدای تیر در یک محیط بسیاری از بازیکنان به سراغ شما خواهند آمد یا اینکه در یک جا کمپ خواهند کرد تا شما را شکست دهند.

از دوربین سوم شخص استفاده کنید

یکی از ویژگی های جالب پابجی استفاده همزمان از دوربین اول شخص و سوم شخص می باشد که به شما کمک می کند، دید بهتری داشته باشید، در بسیاری از حالت ها شما می توانید برای بررسی کردن یک محیط از دید سوم شخص استفاده کنید. این دید به دلیل داشتن FOV بسیار مناسب به شما کمک می کند تا پشت دیوارها و محیط های باز را بدون نشان دادن خود به راحتی مشاهده کنید و بسیاری از بازیکنان حرفه ای برای بررسی کردن رفتار دشمنان خود از این ویژگی استفاده می کنند. برای بهبود این حالت، بهتر است کمی نزدیک به یک دیوار شوید و به راحتی پشت آن را مورد بررسی قرار دهید.

مطلب مرتبط: چیتر در بازی پابجی موبایل چیست؟

از این روش برای پیدا کردن افراد کمپر استفاده می شود و سبب می شود تا شما با سرعت بسیار زیادی بتوانید آنها را شناسایی کنید و شکست دهید. استفاده از دوربین های سوم شخص و اول شخص به صورت درست در بازی پابجی موبایل اهمیت زیادی دارد و می تواند برد شما را در بازی با تعداد کیل بسیار زیاد تضمین کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا