آموزش چیت زدن در بازی پابجی (بدون بن شدن)

پابجی یکی از بازی های مورد علاقه در دنیای بازی های آنلاین به شمار می رود و جامعه ایرانی بسیار گسترده ای را به خود جذب کرده است. ما در این مقاله در خصوص چیت زدن در بازی پابجی با شما صحبت خواهیم کرد و اطلاعاتی را در این مورد با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

آموزش چیت زدن در بازی پابجی

بازی پابجی را می توان به عنوان یکی از جذاب ترین بازی های اول شخص شوتر دانست که به صورت کاملا آنلاین اجرا می شود و باید در نظر داشته باشید که سبک بتل رویال اجرا می شود. یکی از مهم ترین مشکلاتی که در بازی های آنلاین می تواند روی دهد را می توان سخت بودن چیت زدن گیمر در این سری از بازی ها دانست. ما در این مقاله با شما همراه هستیم تا در خصوص چیت پابجی با شما صحبت کرده و اطلاعاتی را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم.

پابجی یک بازی در سبک بتل رویال است و تمامی اتفاقات در این بازی در یک جزیره خیالی روی می دهد که در آن گیمرهای آنلاین به چالش می پردازند و در دو تیم باید یکدیگر را بکشند. باید در نظر داشته باشید که اجرای کد تقلب یا چیت کد در این بازی به دلیل آنلاین بودن به سختی امکان پذیر است و از این روی برای شروع به چیت کردن در بازی پابجی شما حتما باید نسخه هک شده بازی را روی دستگاه خود نصب کنید. در خصوص چیت زدن در این بازی باید در نظر داشته باشید که ممکن است حساب کاربری شما در صورت استفاده از کد تقلب مسدود شود و گیمرهای دیگر می توانند در صورتی که موردی مربوط به چیت زدن را پیدا کنند، حتما شما را ریپورت کرده و همین مسئله باعث مشکل ساز شدن اکانت شما خواهد شد.

آیا امکان چیت زدن در بازی پابجی وجود دارد؟

شاید در نگاه اول به این فکر بیفتید که مانند سایر بازی ها، امکان چیت زدن در بازی PUBG نیز وجود دارد ولی باید در نظر داشته باشید که به دلیل آنلاین اجرا شدن بازی PUBG ممکن است چیت زدن در این بازی سخت تر باشد. نباید از یاد برد که روش های مختلفی در دسترس شما خواهد بود و ما در این مقاله قصد داریم دو روش اصلی را برای شما بیان کنیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

برای چیت زدن در بازی پابجی استفاده از نرم افزارهای شبیه ساز یکی از پیش نیازهای پیش روی شما خواهد بود و همچنین باید در نظر داشته باشید که نرم افزارهای مختلفی در دسترس خواهد بود که هر کدام می تواند چیت های مختلفی را در دسترس شما قرار دهد. لازم است که حتما نسخه چیت را با نسخه سازگار بازی پابجی اجرا کنید تا دچار مشکل نشده و بتوانید به سادگی بازی را اجرا نمایید. پابجی به یکی از بهترین بازی های شوتر تبدیل شده است که امروزه گیمرهای بسیاری را به خود جذب نمونه است.

در ابتدا باید نسخه هک شده بازی را بر روی دستگاه خود نصب کنید

برای نصب نسخه هک شده بازی شما نیازمند دانلود یک شبیه ساز مخصوص هستید که با نام Game Guardian شناخته می شود، همچنین اپلیکیشن Dual Space از دیگر برنامه های مورد نیاز شما می باشد تا در نهایت بتوانید نسخه هک شده برنامه را دانلود کرده و از آن استفاده کنید. باید در نظر داشته باشید که نرم افزار تغییر IP از ایران از دیگر نیازهای پیش روی شما برای اجرای بازی پابجی هک شده می باشد تا شما بتوانید چیت شده استفاده کنید. در صورتی که تمامی پیش نیازهای مطرح شده را دانلود کردید، در قدم بعدی نیازمند آن هستید که نرم افزار Dual Space را باز کرده و یک کلون مربوط به Game Guardian و بعد از آن یک کلون مربوط به PUBG بسازید. پس از این مرحله نیازمند آن هستید که نرم افزار Game Guardian را باز کنید. برای باز کردن این برنامه باید حتما نرم افزارهای تغییر IP را مورد استفاده قرار دهید. در صورتی که تمامی کارها را به درستی انجام دهید، زمانی که بازی هک شده را باز می کنید، در ابتدا لوگوی Game Guardian را مشاهده خواهید کرد.

برای دریافت چیت پابجی روی لینک زیر کلیک کنید

avalgame.com/cheat-pubg-mobile

در این روش شما دیگر نیازی به خرید چیت های بازی نخواهید بود و به سادگی خواهید توانست که کد های مربوط به تقلب را در بازی پابجی در دسترس داشته باشید. شما در این بازی خواهید توانست که دشمنان خود را از پشت دیوار مشاهده کنید و همچنین می توانید سرعت حرکت خود را افزایش دهید. البته باید در نظر داشته باشید که رنگ پلیر در صورت استفاده از نرم افزار هک شده ممکن است با تغییر مواجه شود و از این روی باید با دقت بسیار زیادی از این نسخه بازی استفاده کنید.

با سایر ویژگی های نسخه هک شده بازی پابجی بیشتر آشنا شوید

در صورتی که تمام مراحل را به درستی انجام دهید و نسخه هک شده را نصب کنید، شما خواهید توانست صدای پای خود را در نقشه حذف کنید و در کنار آن با سرعت بیشتری نسبت به تیراندازی اقدام کنید که در میزان رساندن صدمه به دشمنان تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. در کنار این مسئله باید توجه داشته باشید که با نشانه گیری بر روی دشمنان، به صورت خودکار، هدفگیری بر روی سر پلیر دشمن شما انجام خواهد شد. در نظر داشته باشید که این نسخه از بازی پابجی قابلیت Anti Ban دارد و دیگران نمی توانند گزارش حساب کاربری شما را بدهند ولی باید در نظر داشته باشید که این امر تضمینی نبوده و ممکن است باز هم اکانت شما مسدود سازی شود. با توجه به تمامی مسائل بیان شده، این روش برای چیت زدن در بازی پابجی می تواند بسیار مناسب واقع شود.

آموزش چیت زدن در بازی پابجی بدون نیاز به روت کردن موبایل

آموزش چیت زدن در بازی پابجی

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما در استفاده از روش قبلی برای چیت زدن در بازی پابجی پیش بیاید آن است که نیاز به روت شدن در بسیاری از موبایل ها وجود دارد. در نظر داشته باشید که در این روش شما نیازی به روت بودن دستگاه ندارید و می توانید به صورت رایگان از این روش استفاده کنید. در ابتدا باید یک شبیه ساز به نام Octopus را دانلود کرده و نصب کنید. این نرم افزار برای این روش از چیت زدن یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما می باشد و می توانید از آن استفاده داشته باشید. در نظر داشته باشید که در مرحله بعدی نوبت به نصب بازی پابجی می رسد که شما می توانید آن را پس از نصب به شبیه ساز اضافه کنید. دانلود یک برنامه چیت برای بازی مود نظر نیز لازم بوده و شما باید این برنامه را نیز به شبیه ساز اضافه کنید. در حال حاضر شما نیازمند آن هستید که دوباره از وی پی ان استفاده کنید تا بتوانید درون شبیه ساز، بازی را اجرا کنید.

چیت زدن در بازی پابجی

این روش نیز مانند روش قبلی بدون خطر بن شدن می باشد ولی باید در نظر داشته باشید که اگر یک اکانت اصلی و قدیمی دارید، بهتر است وارد آن نشده و از اکانت های جدید استفاده کنید. پس از این که شما بازی را باز کرده و همچنین اکانت جدید خود را ساختید، می توانید درون اکانت خود وارد شده و سپس چیت را استارت کرده و دوباره به بازی باز گردید. در واقع باید در نظر داشته باشید که این روش برای مشخص کردن میزان خون باقی مانده از دشمنان شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت و یکی از بهترین انواع روش های چیت زدن در بازی پابجی به شمار می رود. شما می توانید با استفاده از این روش استفاده کرده و در نظر داشته باشید که نسخه چیت دانلود شده شما باید همگام با نسخه بازی باشد که شما آن را نصب می کنید. از این روی باید حتما به این نکته دقت کنید که تمامی مشخصات چیت را باید مطالعه کرده و سپس بر این اساس شما می توانید نسبت به چیت زدن در بازی اقدام کنید. در صورتی که در مراحل بیان شده مشکلی وجود داشته باشد، شما می توانید مراحل را دوباره انجام دهید یا از روش دیگر استفاده کنید.

نتیجه گیری نهایی آموزش چیت پابجی

پابجی را می توان یکی از جذاب ترین بازی های سال های گذشته دانست که گیمرهای بسیاری را به خود جذب کرده است و در سبک آنلاین و بتل رویال بسیار پرطرفدار می باشد. چیت زدن در این بازی برای پیشرفت سریع گزینه ای بسیار مطلوب می باشد که در دسترس شما قرار گرفته و می توانید از آن استفاده داشته باشید. امروزه شرکت های مختلفی چیت مربوط به این بازی را در اختیار شما قرار می دهند و شما می توانید با نصب نسخه هک شده بازی و اجرای چیت ها، سرعت و دقت خود را در بازی بیشتر کنید و همچنین قادر به انجام کارهایی هستید که در نسخه معمولی امکان انجام دادن آن ها وجود ندارد. ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در خصوص چیت زدن در این بازی با شما به اشتراک بگذاریم و دو روش معروف و محبوب گیمرها که برای چیت زدن در این بازی مورد استفاده است را به شما معرفی کردیم که می توانید از آن استفاده کنید. در صورتی که هر یک از روش های یاد شده برای شما جوابگو نبود، می توانید روش دیگر را امتحان کنید و همچنین حتما باید نسبت به سازگاری نسخه چیت و نسخه بازی اطمینان کسب کنید.

برای دریافت چیت پابجی روی لینک زیر کلیک کنید

avalgame.com/cheat-pubg-mobile

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا