بهترین ریجن برای کالاف دیوتی موبایل چیست؟

بهترین ریجن کالاف دیوتی موبایل

برای اینکه بتوانید بهترین ریجن برای کالاف دیوتی موبایل را انتخاب کنید، باید ابتدا نیاز خود را مشخص کنید و سپس یک فیلترشکن براساس ریجن خود پیدا کنید. بعد از آن با چند کلیک ساده می توانید ریجن بازی خود به هرکشوری که دوست دارید تغییر دهید و سپس بعد از مدتی آن را تغییر دهید.

برای اینکه بتوانید در بهترین ریجن برای کالاف دیوتی موبایل ثبت نام کنید و از طریق این ریجن بازی کنید، باید کارهای مختلفی را انجام دهید. انتخاب کردن یک ریجن خوب، اهمیت زیادی دارد، زیرا در صورت نیاز بودن به خرید CP یا ابزارهای داخل بازی، می توانید اسکین ها و بتل پس را با قیمت بسیار پایین و مناسبی تهیه کنید. این موضوع به شما کمک می کند تا با داشتن یک ریجن عالی و ارزان در هزینه های خود صرفه جویی کنید و با این روش آیتم های بیشتری را درون بازی خریداری کنید.

بازی کالاف دیوتی از نظر طراحی به گونه ای است که براساس نرخ و هزینه های هر کشور تلاش کرده است تا ریجن های مختلفی را خلق کند تا کاربران بتوانند با توجه به نحوه درآمد کشور خود در صورت نیاز در این بازی خرید انجام دهند، به همین دلیل انتخاب کردن ارزان ترین ریجن به شما کمک می کند تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید، زیرا شما می توانید اسکین ها و تمام آیتم های داخل بازی و حتی بتل پس را نیز با قیمت بسیار پایینی نسبت به ریجن اصلی بازی خریداری کنید.

بهترین ریجن برای کالاف دیوتی موبایل کجاست؟

اگر به دنبال خرید CP و آیتم ها با قیمت بسیار پایین در این بازی هستید، بهتر است به سراغ ریجن هند بروید. در هند قیمت آیتم ها و تمام ابزارها به نسبت بخش های دیگر بسیار کمتر است و شما می توانید با تنظیم کردن حساب خود بر روی این کشور، از هزینه کمتری برای بازی خود استفاده کنید و با این روش آیتم های بیشتری را خریداری کنید.

داشتن یک ریجن مناسب سبب می شود تا شما بتوانید با کاربران حرفه ای بازی کنید. اگر به دنبال اجرا کردن بازی خود به صورت گلوبال هستید و دوست دارید چالش های بیشتری در بازی داشته باشید، می توانید از ریجن های اروپایی استفاده کنید. همیشه سرورهای آلمانی از نظر کیفیت و پینگ در ایران اهمیت زیادی دارند و بسیاری از کاربران تمایل دارند تا از این روش برای اتصال به بازی پابجی موبایل استفاده کنند.

البته شرایط استفاده از ریجن هند اکنون کمی محدودتر شده است و تغییر دادن ریجن خود به این کشور می تواند کار دشواری باشد، اما به لطف استفاده از برنامه های فیلترشکن، اکنون به آسانی می توان این مشکل را رفع کرد و با یک روش ساده و چند تنظیم کوچک در محیط بازی، ریجن خود را به هند تغییر دهید.

مطلب مرتبط: علت اجرا نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر

ریجن هند به دلیل داشتن جمعیت زیاد و البته درآمد بسیار کم به نسبت جمعیت خود، هزینه های درون برنامه ای بسیار کمتری دارد و هر فردی که علاقه دارد در این کشور آیتم ها و تجهیزات بازی را خریداری کند، می تواند با استفاده از این ریجن به آسانی در هزینه های خود صرفه جویی کند، اما این موضوع تنها یک شرط دارد و آن هم تنظیم کردن صحیح اکانت بر روی این ریجن است. بهترین ریجن برای کالاف دیوتی موبایل در اصل برای خرید هند و برای بازی کرد با پینگ و پلیرهای بهتر ریجن های عمومی مانند آلمان است که کاربران زیادی دارد و سبب می شود تا شما با اف پی اس بسیار بهتری بازی را تجربه کنید.

چگونه حساب خود را به هند تغییر دهیم؟

برای انتخاب بهترین ریجن برای کالاف دیوتی موبایل کافی است بازی را باز کنید و سپس به کمک بخش منوی تنظیمات اول صفحه ریجن خود را عوض کنید. اگر هنوز حساب کاربری ندارید، می توانید با انتخاب کردن گزینه ساخت اکانت حساب خود را بسازید.

برای انجام این کار نیازمند یک ایمیل هستید که ساخت آن بسیار ساده است و شما با وارد شدن به سرویس Gmail می توانید به آسانی یک ایمیل رایگان برای خود تهیه کنید. بعد از تهیه کردن ایمیل حال باید آن را تایید کنید و بعد از انجام تمام موارد بالا، می توانید از آن برای ساخت اکانت در بهترین ریجن برای کالاف دیوتی موبایل استفاده نمایید.

برای انجام این کار ابتدا شما نیازمند یک برنامه فیلترشکن با آی پی هند خواهید بود که می توانید از طریق سرویس گوگل پلی دریافت کنید. بعد از پیدا کردن این برنامه حتما باید توجه کنید که امکان اتصال به سرورهای هندی باید وجود داشته باشد و کالاف دیوتی در هنگام تغییر دادن ریجن، آی پی شما را چک خواهد کرد. بعد از انجام این کار کافی است به سراغ بازی بروید و در بخش ساخت اکانت ثبت نام کنید. با این روش حساب شما اکنون به صورت خودکار بر روی هند لاک می شود.

اگر هم می خواهید که به صورت حرفه ای بازی کنید و با کاربران بیشتری از سراسر دنیا در بازی های خود روبرو شوید، می تواند بدون نیاز به هیچگونه برنامه اکانت خود را بسازید و به سرورهای آسیایی وصل شوید یا برای اتصال بهتر می توانید به سرورهای آلمان متصل شوید تا بتوانید با بازیکنان بیشتری بازی کنید.

توجه داشته باشید که ریجن تنها می تواند هزینه های مربوط به خرید CP را کاهش دهد و تغییری در بخش های دیگر این بازی صورت نخواهد داد و به آسانی می توانید همانند قبل بازی کنید.

چرا ریجن هند بهترین محل برای بازی است؟

یکی از مهم ترین دلیل های انتخاب کردن ریجن هند به عنوان سرور اصلی در بازی، سرعت بالای پینگ آن نیز است. به نسبت کشورهای دیگری که در همسایگی ایران قرار دارند، سرورهایی که در کشور هند قرار گرفته است، می توانند بدون ایجاد تغییر مسیر در حرکت داده ها از طریق روترها، اطلاعات را به سرورهای ایرانی برسانند و این موضوع می تواند سبب شود تا شما با سرعت و پینگ بهتری بازی کنید. البته پیدا کردن بهترین ریجن برای کالاف دیوتی موبایل به محل زندگی شما و حتی اینترنتی که از آن استفاده می کنید نیز بستگی دارد و این موضوع سبب می شود تا شما در بعضی از ریجن ها با مشکلاتی روبرو شوید که بهترین را برای رفع کردن این مشکل استفاده از برنامه های کاهش دهنده پینگ می باشد.

ریجن هند به دلیل کاهش قیمت های مربوط به CP و البته خرید بتل پس با قیمتی بسیار ارزان تر، اهمیت زیادی در ایران دارد و این موضوع سبب می شود تا کاربران تمایل بیشتری به اجرای بازی خود در این بخش داشته باشند و تلاش می کنند تا سرورها و ریجن اکانت خود را به کمک شیوه های مختلفی تغییر دهند. البته این موضوع اکنون با محدودیت هایی مواجه شده است و شما دیگر نمی توانید با خرید کردن در یک ریجن به صورت ناگهانی و در یک بازه زمانی خاص ریجن خود را عوض کنید و در برخی از شرایط نیز شاید ریجن شما لاک شود.

انتخاب بهترین ریجن برای کالاف دیوتی موبایل

انتخاب کردن بهترین ریجن برای کالاف دیوتی موبایل دقیقا به روش شما در بازی بستگی دارد و می تواند سبب شود تا شما با انتخاب کردن یک محیط درست در بازی پیشرفت کنید یا با انتخاب کردن یک ریجن اشتباه با مشکلاتی مانند کاهش پینگ و لگ شدن در بازی روبرو شوید. هرکدام از افرادی که به دنبال پیدا کردن بهترین ریجن برای کالاف دیوتی موبایل هستند باید براساس نیازهای خود یک ریجن مناسب را انتخاب کنند، زیرا هر ریجن دارای مزایا و معایب مخصوص به خود است و می تواند حتی سبب دیر شروع شدن بازی نیز در برخی از سرورها مانند سرورهای عربی شود که این موضوع می تواند سبب ناراحتی کاربران شود.

بهترین ریجن کالاف دیوتی موبایل

همچنین اکنون به دلیل خریدهای ارزان، بیشتر افرادی که در ایران مشغول به فروش CP و همچنین تجربه بازی کالاف دیوتی هستند، در این سرور مشغول به بازی هستند و شما می توانید با ایرانی های بسیار زیادی در این ریجن آشنا شوید و با آنها بازی کنید. این موضوع سبب می شود تا شما در سرورهای خود همیشه چند پلیر ایرانی داشته باشید و در مبارزات خود به صورت گروهی بسیار بهتر عمل کنید و در بازی نیز پیروز شوید.

توجه کنید که انتخاب کردن یک ریجن سبب می شود تا شما در یک محدوده زمانی خاص لاک شوید و دیگر امکان تغییر دادن ریجن خود را برای یک مدت نخواهید داشت. این موضوع بستگی به این دارد که چقدر ریجن خود را عوض کرده اید و قرار است چگونه بازی را پیش بگیرید، به همین دلیل برای انتخاب کردن دائمی بهترین ریجن برای کالاف دیوتی موبایل خود، دقت کافی داشته باشید تا بتوانید از این مزیت بزرگ در بازی استفاده کنید.

کالاف دیوتی یک بازی آنلاین و چندنفره است و شما می توانید با افرادی که در یک ریجن حضور دارند بازی کنید و این موضوع نشان می دهد که اگر در سرورهای هندی بازی کنید، بیشتر بازیکنان همسایگان این کشور یا هندی می باشند یا برخی دیگر از آنها ایرانی هستند، پس اگر علاقه دارید با کاربران ایرانی دیگر مبارزه کنید، این ریجن برای شما اهمیت زیادی دارد و سبب می شود تا با سرعت بیشتری در این بازی رشد کنید. انتخاب کردن بهترین ریجن برای کالاف دیوتی موبایل کاملا شخصی است و تنها به نیازهای شما بستگی دارد. شما می توانید برای یک رقابت بهتر و سخت تر در سرورهای اروپایی یا آلمانی بازی کنید یا اینکه برای خرید ارزان تر آیتم های خود در بازی به سراغ کشورهایی مانند هند بروید تا بتوانید با CP کمتری آیتم های بیشتری را برای خود خریداری کنید.

منبع: اول گیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا