چیت ایم بات اپکس لجند چیست؟

چیت ایم بات اپکس

چیت ایم بات اپکس لجند به جرئت یکی از محبوب ترین تکنیک ها و روش های میانبر برای دور زدن چالشهای سخت این بازی است. در صورتی که درگیر بازی اپکس لجند شده باشید احتمالا برای شما بسیار حیاتی است که بتوانید بدون این که بن شوید و یا این که اکانت شما از دسترس خارج شود، از قابلیت های ایم بات استفاده کنید. اما منظور از چیت ایم بات اپکس لجند چیست؟ در واقع با فعال سازی این قابلیت در بازی شما می توانید به سه امکان فوق العاده در این بازی دست پیدا کنید:

نخستین مسئله هدف گیری به صورت خودکار خواهد بود. وقتی حریف در مقابل شما قرار می گیرد. بدون این که نیاز باشد کاری انجام دهید تیراندازی به صورت خودکار انجام شده و حریف با ضرب چند گلوله از پا می افتد. در واقع اسلحه در هنگام مواجهه با دشمن به صورت اتوماتیک شروع به شلیک می کند. برخی نیز از این چیت در کنار چیت هک دیوار یا وال هک اپکس لجند استفاده می کنند و به واسطه آن می توانند بدون این که کاری انجام دهند دشمنان را از پشت دیوار با گلوله اتوماتیک بکشند.

همین طور نشانه گیری در این روش به صورت صد در صدی پیش بینی شده و هر لحظه آماده شلیک است. همین طور با استفاده از چیت ایم بات شما می توانید شلیک را روی حالت دستی تنظیم کرده و فقط نشانه گیری را فعال کنید. یا این که در چیت اپکس نسخه کامل که در سایت اول گیم در دسترس شما قرار می گیرد، می توانید قدرت شلیک را نیز سفارشی سازی کنید.

نحوه استفاده از چیت ایم بات اپکس + آموزش

برای اجرای چیت ایم بات اپکس لجند (aimbot) شما می بایست نخست آنتی ویروس و فایروال سیستم خود را غیرفعال نموده و سپس فایل مربوط را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. وارد بازی شوید. در ادامه به سراغ ترینتر (فایل اجرایی) چیت بروید و آن را باز کنید. برخی چیت ها چند قابلیتی هستند و نیاز است که مطابق خواسته خودتان یکی از آن ها را انتخاب نمایید. اینجا ما چیت ایم بات را انتخاب می کنیم.

توجه فرمایید که حتما نسخه نهایی چیت را دانلود کنید. برخی چیت ها که در وب سایت ها و کانال ها یافت می شوند امنیت اکانت شما را تهدید می کنند، یا موجب بن شدن اکانت شده و حتی در برخی موارد اصلا کار نمی کنند.

چیت سالم اپکس

نسخه کامل و بدون بن چیت اپکس + تنظیم دستی شلیک

چیت اپکس امروزه در اینترنت توسط وب سایت های گوناگون، کانال ها و حتی پیج ها و تحت عناوین مختلف قابل دانلود و خریداری است. برخی از این چیت ها عملکرد درستی پس از یک بار اجرا ندارد. برخی پس از بروزرسانی سرور های بازی از کار می افتند و پشتیبانی درستی نخواهند داشت. همین طور تعدادی از چیت ها نیز پس از مدتی از کار می افتند و دیگر خبری از اصلاحیه برای آن ها نیست. مجموعه اول گیم یکی از ارائه دهندگان معتبر چیت های ایم بات می باشد. به واسطه این چیت شما می توانید عملیات شلیک به سمت دشمنان را به صورت خودکار تنظیم کنید. همین طور می توان قدرت، خودکار بودن یا نبودن و شلیک به یک موقعیت خاص و یا بخشی از بدن دشمن را نیز در آن سفارشی سازی و انتخاب نمود.

برای دریافت هک و چیت اپکس کافیست روی لینک زیر کلیک کنید

avalgame.com/cheat-apex-mobile-game

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا